O nás

Vítejte v moderní restauraci
v centru Jindřichova Hradce.

Naše restaurace prošla rozsáhlou rekonstrukcí a pro naše zákazníky se znovuotevřela v dubnu 2019. Všechna jídla připravujeme z kvalitních surovin speciality z tradiční české i moderní mezinárodní kuchyně.

Přijďte si posedět do klidného prostředí s příjemnou obsluhou a dobrým jídlem. Restaurace má kapacitu až 100 míst na sezení. V letních měsících je pro naše zákazníky k dispozici zahrádka, která se nachází přímo na náměstí a rozšiřuje naší kapacitu o dalších 30 míst k sezení. Jsme připraveni i na ty nejmenší, proto v naší restauraci najdete velký dětský koutek.

V naší restauraci si zakládáme na kvalitních surovinách od prověřených dodavatelů. V jídelním lístku naleznete nejen tradiční českou kuchyni, ale také moderní mezinárodní kuchyni. Myslíme také na nejmenší. Proto máme v jídelním lístku pestrou nabídku dětských jídel. Tak si přijďte pochutnat na poctivé české svíčkové nebo na šťavnatém burgeru.
Těšíme se na vás!

Hodnocení od našich hostů

 • Michal Balhar
  Milá obsluha. Skvělé jídlo. Pivo jako křen. Jídlo jsme měli na stole do pěti minut. Vyhověli bez problému i přání bez cibule na jídle pro děti. Doporučuji.
  Michal Balhar
 • Karel Urban
  Velmi příjemná restaurace, slušné ceny a velké porce dobrého jídla.
  Karel Urban
 • Jana Knourková
  I přes nacpanou restauraci byla rychlá a příjemná obsluha. Jídlo vyborné. Takto by se to mělo dělat všude!! Palec nahoru.
  Jana Knourková
 • David Marholt
  Příjemný personál a ceny také v pohodě. Jídlo velmi dobré. Doporučuji.
  David Marholt
 • Ladislav Kalina
  Příjemná a rychlá obsluha. Objednané jídlo chutné. Všude čisto, toalety v pořádku. Jen za staré Střelnice byly obráceně, páni vzadu a dámy vepředu. Ovšem, já pamatuji dveře z kina do restaurace v chodbě u šaten v kině a výčep na pravo od těchto dveří. A to je opravdu dávno!
  Ladislav Kalina